Skyroom Screen Sharing and Recording

برای ضبط کلاس‌های خود در اسکای روم نیاز به دانلود افزونه Skyroom Screen Sharing and Recording دارید و برای نصب آن می‌توانید تنها با کلیک بر نام عبارت ذکر شده اقدام کنید.پس از باز شدن لینک، این افزونه کاربردی به راحتی به مرورگر شما اضافه می‌شود و به همین سادگی استفاده آن برای شما فراهم می‌شود. پس از پایان کلاس امکان دانلود فیلم جلسه و یا کلاس آنلاین برای شما مهیا می‌گردد.توجه داشته باشید اسکای روم رکوردر بر روی مرورگر chrome قابل اجرا می باشد.

برای دانلود اینجا کلیک نمایید.

Screen Recorder

بلافاصله با استفاده از این برنامه ضبط و ضبط کنید. می توانید فیلم ها را از مرورگر خود از روی دسک تاپ خود ضبط کنید. در UI برنامه ، می توانید ضبط را از روی صفحه رایانه انتخاب کنید.برای Firefox و Chrome و سیستم عامل ها (Windows ، Linux و Mac) در دسترس است. می توانید ضبط خود را در درایو محلی یا Google Drive خود ذخیره کنید.اکنون نرم افزار ما را امتحان کنید. استفاده از آن 100٪ رایگان است و می توانید به فیلم های ضبط شده بر روی دیسک سخت یا Google Drive دسترسی پیدا کنید.

برای دانلود اینجا کلیک نمایید.

X recorder

Xrecorder برای استفاده در امور آموزشی نیز بسیار مناسب است. با گسترش آموزش آنلاین و ویدیو کنفرانس‌ها نیاز به تهیه ویدیوهای آموزشی نیز بیش از پیش شده‌است. شما می‌توانید برای توضیح یک مبحث روی دستگاه خودتان مراحل انجام آن را با این برنامه ضبط کرده و آن را با کیفیت HD در اختیار سایرین قرار دهید. این برنامه در زمینه کیفیت ویدیوهای ضبط شده نیز بسیار انعطاف پذیر است.

ویژگی های این برنامه:

ضبط آسان ویدیو از صفحه گوشی

رابط کاربری روان

کیفیت بالای ویدیوهای ضبط شده

بدون محدودیت زمانی

امکان گرفتن اسکرین شات

امکان ویرایش ویدیو ضبط شده

بدون واترمارک

ذخیره در حافظه گوشی یا کارت حافظه

قابلیت اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

بدون نیاز به روت کردن گوشی

برای دانلود نسخه اندروید اینجا کلیک نمایید.

برای دانلود نسخه ios اینجا کلیک نمایید.